Wyślij wiadomość
Home >

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. Company Profile

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Oceania , Na calym swiecie

Business Type:

Producent , Firma Handlowa

Brands:

JINGFILM

No. of Employees::

200~500

Annual Sales::

10000000-50000000

Year Established::

1990

Export p.c::

90% - 100%

Introduction

Zlokalizowana w mieście Shatian w mieście Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach firma Dongguan Jingzhi Optical Film Co., Ltd została założona w latach 90. XX wieku jako profesjonalny producent, który poświęca się badaniom, produkcji, sprzedaży i serwisowi.Aby sprostać wymaganiom rynku, folia optyczna JINGZHI wprowadziła zaawansowany i importowany sprzęt do ulepszania produktów.A teraz staliśmy się profesjonalnym producentem w produkcji i badaniu folii ochronnej TPU, folii ochronnej TPH, kolorowej folii ochronnej TPU i kolorowej folii ochronnej TPH. Mamy partnerów biznesowych na całym świecie i zbudowaliśmy dobre relacje biznesowe z niektórymi wysokimi -klasy marek samochodów.Osiągnęliśmy patenty na wzór użytkowy oraz certyfikaty ISO9001 i ISO14001. Folia JINGZHI jest bardzo wytrzymała i bardzo elastyczna i może zapewnić jej łatwą aplikację na skomplikowanej i zakrzywionej powierzchni samochodu.Ma dwa seriale, takie jak SERIAŁY TPU i SERIAŁY TPH. Główne funkcje filmów to przeciwporostowe, poprawianie jasności, zapobieganie zadrapaniom, zapobieganie zadrapaniom, zapobieganie kwaśnym deszczom i zmniejszanie częstotliwości konserwacji lakieru. Firma JINGZHI ma prawie jeden sto osób zajmujących się badaniami i produkcją technologiczną z ponad trzydziestoosobowym zespołem sprzedaży.Od wielu dziesięcioleci poświęcamy się tworzeniu i rozwijaniu folii, aby spełniały międzynarodowe standardy i spełniały wymagania klientów. Jesteśmy pewni, że w niedalekiej przyszłości możemy stać się wiodącą marką na rynku międzynarodowym.Nalegamy, aby pojawiać się na targach, obsługując tysiące sklepów z terminalami i użytkowników, aby zostali z Tobą partnerami biznesowymi.Dobra jakość to podstawa produktów.Dobra obsługa jest duszą przedsiębiorstwa.Nieustannie dążymy do tworzenia, jakości, usług, technologii, aby sprostać wymaganiom klientów i dorastać wraz z klientem, aby osiągnąć sytuację korzystną dla wszystkich. Dongguan Jingzhi Optical Film Co., Ltd dąży do lepszego i tego samego celu.

Usługa

Jesteśmy profesjonalnym producentem w produkcji i badaniu folii ochronnej do farby TPU, folii ochronnej do farby TPH, kolorowej folii ochronnej do farby TPU.

Historia

Jesteśmy w branży PPF od ponad 7 lat.

Our Team

Chiny Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. profil firmy 0

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Kolorowa folia ochronna do lakieru Supplier. Copyright © 2023-2024 jing-film.com . All Rights Reserved.